" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

31. 5. 2022 | Ubytovací jednotka k investici, Praha 4 - Braník

Nabízíme k prodeji nebytovou jednotku 1+kk o celkové výměře 15,7 m2 ve 3. patře udržovaného domu v žádané a klidné lokalitě Prahy 4 - Braník

Ubytovací jednotka je orientovaná do vnitrobloku a sestává z koupelny se sprchovým koutem a pokoje s přípravou na menší kuchyňský kout, WC ze společné chodby domu. Dům prošel částečnou opravou a nachází se v klidné části ulice Nad Malým mýtem s bezproblémovým parkováním a společnou zahradou. Doporučujeme ubytovací jednotku jako investici vhodnou k pronájmu. Brank se nachází v širším centru Prahy v blízkosti Vltavy, má veškerou občanskou vybavenost v místě a výbornou dopravní dostupnost.

Prohlídky kdykoliv po dohodě, zavolejte nám na číslo 606 093 093 pro domluvení schůzky.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování a další služby spojené s bydlením.

Generování PDF