0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

1. 10. 2018 | Textilní doplňky jako dárek

V rámci klientské péče předává naše společnost City Home ve spolupráci s prodejcem designových doplňků ORSEI svým klientům k narozeninám 2 luxusní polštáře.

Ateliér Orsei se specializuje se navrhování a dodávku textilních dekorací, potahových látek, čalouněných sedacích souprav, postelí, tapet a kusových koberců. Na českém trhu ateliér působí již od roku 1993. Nabízí velkou škálu materiálů, barev a vzorů záclon či dekoračních látek včetně kvalitního zpracování vlastním týmem pracovníků přímo v ateliéru.

Narozeninový poukaz lze uplatnit přímo v showroomu ateliéru, více informací na www.orsei.cz.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím