0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

21. 11. 2023 | Staňte se architektem vlastního bydlení

Nově máme v prodeji bytové jednotky v rohovém domě v ulici Ke Koulce ve standardu "white walls," který poskytuje novým majitelům unikátní možnost realizovat své představy o moderním domově. Vaše vize domova na míru začíná právě tady!

V rohovém domě v historické části pražského Smíchova nabízíme k prodeji celkem 9 bytových jednotek ve standardu "white walls" s dispozicí 2+kk, 2+1 a 3+kk s výměrou od 50 do 79 m2 a k tomu jeden dokončený vzorový byt. Všechny bytové jednotky mají novou elektroinstalaci, rozvody vody a topení (včetně osazení radiátorů a elektrického kotle) a přípravu na kuchyňskou linku. V podstatě jsou připraveny ke konečnému dotvoření a tato flexibilita v designu přinese novým majitelům možnost nejenom vlastnit nemovitost, ale také začít s prázdným plátnem a vytvořit si prostor, který skvěle odráží vlastní jedinečnou osobnost a styl.

V bytech ve standardu "white walls" zbývá dodělat finální povrchy, jako jsou podlahové nášlapné vrstvy, obklady a dlažby, zařizovací předměty, kuchyňská linka a interiérové dveře. Tyto detaily jsou klíčové pro vytvoření prostoru podle vlastního vkusu a přání. Pro inspiraci a lepší představu nabízíme prohlídku již dokončeného vzorového bytu, který není pouze zdrojem nápadů, ale je také na prodej. Tento vzorový byt slouží jako ukázka toho, jak můžete využít potenciálu jednotek ve standardu "white walls" a vytvořit si tak svůj vlastní, jedinečný domov.

V domě budujeme dvě zcela nové ubytovací jednotky s dispozicí 2+1 umístěné v suterénu domu a další tři nové bytové jednotky v rámci půdní vestavby, z nichž dvě disponují terasami s výhledem na Vyšehrad. Společně s půdní vestavbou realizujeme i nový prosklený výtah přisazený na fasádu domu a celkovou rekonstrukci společných prostor historického domu. Podrobnosti k opravám domu najdete zde.

Pro více informací o našich jednotkách "white walls" a prohlídku vzorového bytu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 606 093 093 nebo přes formulář níže. Vaše vize vlastního domova na míru začíná právě tady!

vizualizace

"white walls"

vizualizace

"white walls"

vizualizace

vizualizace

"white walls"

Zpět na přehled novinek

Generování PDF