0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

7. 11. 2019 | Služby pro majitele bytových jednotek City Home

Velice si vážíme důvěry klientů, kteří si zvolii naši společnost jako rádce při výběru nového bydlení či investice do nemovitosti. Pro všechny klienty platí zvýhodněné nabídky od našich partnerů

  •  pojišťovna Allianz – výhodné pojištění majetku a odpovědnosti za škodu, Jako dlouholetý partner Allianz garantujeme pro naše klienty nejvýhodnější podmínky a slevy trhu. Detailnější informace najdete v přiloženém letáku níže.
  • věrnostní Klub LIVING – široká nabídka doplňkových služeb týkajících se bydlení u prověřených partnerů, díky kterým se veškeré aktivity spojené s novým bydlením stanou příjemným zážitkem. Více o klubu LIVING najdete zde a také v přiloženém letáku níže.
  • realitní služby – pokud prodáváte nebo pronajímáte nemovitost nebo jen potřebujete radu týkající se realit, financování či práva, neváhejte se na nás obrátit. Detailní nabídku a podrobné informace najdete v brožuře realitních služeb níže.

 

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na emailu prodej@city-home.cz nebo telefonním čísle +420 606 093 093. Těšíme se na vzájemnou budoucí spolupráci.

Zpět na přehled novinek

Generování PDF