0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

4. 9. 2023 | Sklady a sklepy aktuálně v nabídce

Aktuálně máme v nabídce k prodeji sklady/sklepy na pražském Břevnově a v Libni.

Obě lokality mají výbornou dopravní dostupnost v širším centru Prahy. Sklady do 16,4 m2 v ulici Nad Kajetánkou na Praze 6 jsou umístěny v domě nedaleko nájezdu do komplexu tunelů Blanka s napojením na městský okruh a letiště Václava Havla. Stanice metra A Hradčanská a Dejvická jsou od tohoto místa dostupné do 7 minut. Větší sklady mají potenciál na přestavbu za účelem vybudování ateliérů.

Druhá lokalita v horní části Libně v ulici v Zahradách nabízí menší sklad (5,5 m2) pouze několik minut tramvají na metro linky B Palmovka a C Kobylisy, do centra města se dostanete do 20 minut. Autem lze využít nájezd na Pražský okruh a tunel Blanka.

Domluvte si prohlídku na tel. čísle 606 093 093 nebo nás kontaktujte na info@city-home.cz

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše společnost SATPO nabízí bydlení v rezidenčních nemovitostech, garážová stání nebo také pozemky k prodeji či k pronájmu v centru Prahy a jeho blízkém okolí.

Generování PDF