" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

2. 10. 2019 | POZEMEK NA PRODEJ - Šumava

Ve známé šumavské obci Kvilda nabízíme samostatný pozemek o výměře 75 460 m2. Stavební areál s křišťálově čistou vodou z vrtu na hranici I. zóny Národního parku Český les, pouhých 150 m od lyžařského vleku.

Do roku 2018 byla postavena základna pro výstavbu rodinného domu o zastavěné ploše 313 m2 a skupiny o zastavěné ploše 71 m2. Přímo na zemi je zajištěn 40 m hluboký vodní vrt. Tepelné čerpadlo je umístěno ve vzdálenosti 100 m a lze jej uzavřít připojením přípojky nebo zařízení úpravny vody k systému úpravy vody.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF