0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

6. 5. 2024 | Poslední volné byty v Plzni se slevou

V rezidenční domě v ulici Božkovská v Plzni máme poslední volné byty se slevou až do výše 5 %. Za výhodnou cenu nabízíme velký skladový prostor o výměře 66 m2. Investujte a využijte příležitost, která se nebude opakovat. 

Nejmenší byt 1+kk o výměře 42 m2 stojí aktuálně 2 830 000 Kč. V domě jsou k dispozici také 2+kk a 2+1. Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou prohlídku na čísle 606 093 093 a informujte se o výši slevy na poslední jednotky.

Vyberte si k okamžitému nastěhování a s novým standardem bytové jednotky,  koupelny a nové kuchyně. Ke každému bytu náleží sklepní kóje a všem rezidentům je zde k dispozici i soukromý dvůr.

Byty jsou vhodné pro vlastní bydlení i jako skvělá investiční příležitost – svou dispozicí, polohou i okolní občanskou vybaveností jsou ideální ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Lokalita je skvěle dostupná MHD, vlakem i autem a vše potřebné se nachází v docházkové vzdálenosti.

Zpět na přehled novinek

Generování PDF