0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

15. 6. 2023 | Poslední byt v projektu nedaleko Proseckých skal - krásné bydlení i dobrá investice

V udržovaném cihlovém domě v horní části pražské Libně nabízíme na prodej poslední byt v dispozici 2+kk připravený ihned k nastěhování nebo k možnosti ho okamžitě pronajímat.

Byt o výměře 50 m2 je vhodný jako startovací pro mladý pár, případně jako zajímavá investice. Došlo k jeho celkové rekonstrukci, takže působí příjemným dojmem hned na první pohled. Sestává z obývacího pokoje s novou kuchyní, ložnice, sprchy a WC. K bytu je možné přikoupit komoru na patře a nebo nebytový prostor o výměře 5,5 m² v 1. PP domu, který lze využít jako bezpečný sklep.

Podívejte se na půdorys a rozvržení bytu zde.

Jedná se o lokalitu s veškerou občanskou vybaveností, v blízkosti domu se nachází obchody, nemocnice, restaurace, školy i školky. Pro milovníky přírody jsou zde parky s vyhlídkami do okolí a cyklostezka podél říčky Rokytky. Dům je velmi dobře dopravně dostupný, pouze několik minut tramvají na metro linky B (Palmovka) nebo C (Kobylisy), do centra Prahy se dostanete do 20 minut. Autem lze využít nájezd na Pražský okruh a tunel Blanka.

Pro více informací nebo abyste si domluvili nezávaznou prohlídku, nás kontaktujete na tel. čísle 606 093 093 nebo na info@city-home.cz

Prosecké skály

Prosecké skály

Zpět na přehled novinek

Generování PDF