0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

1. 8. 2017 | NOVĚ V NABÍDCE - kanceláře Radlická

Nabízíme k pronájmu funkční nebytové prostory v centru Prahy za velmi atraktivní ceny. Náš komerční objekt na Radlické ulici poskytuje nebytové prostory pro každého podnikajícího, který ocení skvělé ceny, flexibilitu a ekonomická řešení.

Světlý industriální prostor je příležitostí pro každého, kdo podniká nebo přemýšlí o podnikání, kdo hledá ekonomické, funkční komerční prostory za skvělou cenu. Velkým přínosem je široká nabídka volných kancelářských prostor s možností flexibilně propojit řadu prostorů dohromady.

Radlická ulice je frekventovaná lokalita pro obchodní aktivity s vysokou koncentrací podnikatelů a podnikatelů z různých oborů podnikání. Skvělá dostupnost, občanská vybavenost a blízkost centra z něj dělají skvělou lokalitu pro podnikání.

Aktuální nabídku si můžete prohlédnout ZDE.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše společnost SATPO nabízí bydlení v rezidenčních nemovitostech, garážová stání nebo také pozemky k prodeji či k pronájmu v centru Prahy a jeho blízkém okolí.

Generování PDF