" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

1. 8. 2017 | NOVĚ V NABÍDCE - kanceláře Radlická

Nabízíme k pronájmu funkční nebytové prostory v centru Prahy za velmi atraktivní ceny. Náš komerční objekt na Radlické ulici poskytuje nebytové prostory pro každého podnikajícího, který ocení skvělé ceny, flexibilitu a ekonomická řešení.

Světlý industriální prostor je příležitostí pro každého, kdo podniká nebo přemýšlí o podnikání, kdo hledá ekonomické, funkční komerční prostory za skvělou cenu. Velkým přínosem je široká nabídka volných kancelářských prostor s možností flexibilně propojit řadu prostorů dohromady.

Radlická ulice je frekventovaná lokalita pro obchodní aktivity s vysokou koncentrací podnikatelů a podnikatelů z různých oborů podnikání. Skvělá dostupnost, občanská vybavenost a blízkost centra z něj dělají skvělou lokalitu pro podnikání.

Aktuální nabídku si můžete prohlédnout ZDE.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF