" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

1. 4. 2022 | Nové byty na prodej v ulici Veletržní a Vratislavova

Bytové, nebytové a půdní prostory v atraktivních lokalitách - Praha 2 a Praha 7

V naší nabídce najdete nově bytové jednotky 1+1 až 2+1 v ulici Vratislavova 59/5, kde jsou k dispozici i dva nebytové prostory a půda s výměrou 222 m² vhodná k výstavbě půdních bytů. Dále nově nabízíme byty 1+1 a tři nebytové jednotky v ulici Veletržní 405/31.

Oba domy se nacházejí ve velmi atraktivních pražských lokalitách, nabízí rezidentům blízkost veškeré občanské vybavenosti a představují ideální investiční příležitost, ať už za účelem vlastního bydlení či dlouhodobého pronájmu.

Pro cenovou nabídku a více informací nás kontaktujte e-mailem prodej@city-home.cz nebo telefonicky na čísle 606 093 093.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování a další služby spojené s bydlením.

Generování PDF