" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

19. 1. 2023 | Město jako učebnice historie

Vždy rádi podpoříme vzdělávání dětí a projekt Město jako učebnice pořádá zajímavé akce na Praze 3 - Vinohrady.

Mimoškolní kreativní workshopy seznamují s historií, architekturou a obyvateli Prahy 3. Cílem je hlubší pochopení struktury města díky návštěvě konkrétních míst a setkání s umělci i pamětníky, které vede děti k zájmu o své okolí a o historii, ke zlepšování podmínek života i k ochraně kulturního dědictví. 

Dne 18. 1. se skupina zvídavých návštěvníků vydala do domu v Kolínské ulici, kde se dozvěděli, jak se dříve v domě žilo. Přednáška byla věnována mimo jiné rodině Fafkových, jejichž byt skupina také navštívila a kde rodina během druhé světové války opakovaně poskytla azyl parašutistům. Podívejte se na fotografie z prohlídky domu na facebookových stránkách.

Více informací o bytech k prodeji a jejich půdorysy najdete ZDE

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování a další služby spojené s bydlením.

Generování PDF