0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

6. 6. 2023 | Máme v nabídce nové byty v Plzni, u některých jsme snížili cenu

V bytovém domě v širším centru Plzně nabízíme k prodeji jednotky ve výměře od 17,6 m2 do 77,3 m2, i se sklepními kójemi. Nabídku rozšiřujeme o nové jednotky, některé jsme zlevnili.

Krásný historický objekt z roku 1911, ve kterém se byty nacházejí, je ve velmi dobrém technickém stavu a prošel řadou úprav. Došlo k realizaci půdní nástavby, dům má novou střechu a nová okna. Plánuje se oprava společných prostor a uliční fasády po první římsu.

Budova se nachází v ulici Božkovského, tedy v podstatě v samém centru západočeské metropole. V bezprostřední pěší vzdálenosti se nachází škola, školka, potraviny, lékař, dále v pěší vzdálenosti do 5 minut řada sportovišť  (bazén, tenisové kurty…). Obchodní centrum Slovany jsou dvě zastávky tramvaj a tramvajová a trolejbusová zastávka U Duhy 1 minuti chůze od domu. Na nájezd na dálnici D5 se dostanete za 10 minut autem.

BROŽURA KE STAŽENÍ

V domě máme k dispozici tři jednopokojové byty do 46 m2, které jsou vhodné jako startovací byt nebo investice. Pokud hledáte něco většího, v domě jsou volné byty od 52 m2 do 77 m2 s dispozicí 2+kk až 3+1.

Kompletní nabídku volných bytů v Plzni si můžete prohlédnout zde. Pro domluvení prohlídky nás kontaktujte na info@city-home.cz.

Neplatíte provizi za zprostředkování a můžete čerpat další benefity, jako třeba slevu až 15 % na nábytek a kuchyně na míru u našeho partnera FajnNábytek. Fotografie s nábytkem představuje vizualizaci návrhu interiéru (byt se prodává nezařízený).

vizualizace - návrh interiéru

vizualizace - návrh interiéru

Zpět na přehled novinek

Generování PDF