0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

2. 6. 2023 | Exkluzivní byt s terasou na Vinohradech

Nově máme v nabídce výjimečný a vzdušný byt přes 300m2 na Vinohradech pro ty nejnáročnější.

V 6. podlaží historického domu na rohu ulic Slezská a Kolínská v jedné z nejžádanějších lokalit v Praze na Vinohradech nabízíme exkluzivní byt o celkové výměře 325,5 m² (včetně terasy). Nadstandardní atypický byt je po kompletní rekonstrukci a v rukou schopného interiérového designéra nabídne možnost vytvořit unikátní domov, který bude odrážet majitelův individualismus i status.

BROŽURA KE STAŽENÍ

Srdcem bytu je prostorný obývák s kychyňským koutem o výměře 123 m², který se jistě stane místem k setkávání s přáteli a rodinou. V bytě jsou dvě koupelny i další samostatné WC, dva skladové prostory a prostorná walk-in šatna. Další dvě samostatné místnosti lze využít jako ložnici a pracovnu, v bytě je příprava pro zabezpeční a kamerový systém. Kromě vzdušného obýváku jistě oceníte velkou terasu s výhledem vhodnou jako místo pro grilování nebo jako venkovní kuchyně. Byt má vysoké stropy, díky kterým se v něm budete cítit volně. Nachází se v historickém domě z roku 1914 od architekta Flégla, což jenom podtrhuje jeho genius loci. Společné prostory jsou také po kompletní rekonstrukci.

Kromě unikátnosti samotného bytu je dalši devizou lokalita na rozhraní Prahy 2 a 3. Ta nabízí veškerou občanskou vybavenost s velkým množstvím obchodů, restaurací a kaváren, a nadstandardní dopravní dostupnost. V blízkosti domu jsou populární parky Riegrovy sady, Grébovka nebo Parukářka. Stanice metra A Jiřího z Poděbrad nebo Flora se nachází do 5 minut chůze, Václavské náměstí 5 minut autem. V pěší vzdálenosti je možné pronajmout dlouhodobé parkovací stání.
Jsme vlastníkem bytu, stejně jako dalších v tomto domě, které si můžete také prohlédnout.

Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle 606 093 093. Při koupi nemovitosti lze využít slevy a benefity v rámci produktů a služeb našich partnerů ze světa bydlení a interiéru – klub LIVING. Fotografie s nábytkem představují vizualizaci návrhu interiéru (byt se prodává nezařízený).

vizualizace

vizualizace

Zpět na přehled novinek

Generování PDF