0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

23. 1. 2023 | Dva nové půdní byty na Praze 5

Využijte jedinečnou nabídku koupit nový prostorný půdní byt s dispozicí 2+kk nebo 2+1 v atraktivní lokalitě pod pražským Petřínem v ulici Grafická se speciální slevou ve výši až 600.000 Kč. Investiční příležitost, která se neopakuje. 

Zcela nová půdní výstavba dvou moderních a světlých bytů spojuje vzdušný a otevřený koncept horního patra, jenž dodává prostoru lehkost a nadčasový vzhled. Oba byty jsou umístěné v 5. patře cihlového domu s nově vybudovaným výtahem. 

  • bytová jednotka s dispozicí 2+1 o výměře 64 m2
  • bytová jednotka s dispozicí 2+kk o výměře 58 m2 

V rámci domu proběhla rozsáhlá rekonstrukce, jehož součástí byla výměna střešní krytiny, výměna elektrických rozvodů, rekonstrukce dvorečku, celková rekonstrukce dvorní fasády a stavba výtahu. Byty budou hlídané kamerovým systémem. Přímo v domě lze využít relaxace, koupele a masáže v luxusním Oriental Spa & Wellness, které je umístěno v suterénu domu. K posezení s rodinou či přáteli slouží nově zrekonstruovaný dvorek. Parkování je možné před domem v rámci modré zóny. Od městské části lze získat dvě parkovací karty za cenu 2400 Kč za oba vozy.

Okolí domu je plně vybavené celým spektrem služeb, které odpovídá vnitřnímu městu. V krátké docházkové vzdálenosti se nachází pražský Anděl, kde je plná občanská vybavenost. Dům přímo sousedí s parkem Sacre Coeur a v docházkové vzdálenost je Zahrada Kinských, Újezd a Petřín. 

Pro nezávaznou prohlídku či více informací neváhejte kontaktovat naše klientské centrum. Součástí našich služeb Vám zcela zdarma zajistíme veškerý právní a poradenský servis, nabídneme služby klubu LIVING, například stěhování, pojištění domácnosti za výhodnou cenu či vybavení bytové jednotky od prověřených partnerů.

Společnost SATPO management, s.r.o. nabízí tyto jednotky od externího partnera. 


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zpět na přehled novinek

Generování PDF