0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

9. 6. 2022 | DO KONCE LÉTA SLEVA AŽ 700.000 KČ - BYTY VELETRŽNÍ

Na vybrané byty s dispozicí 1+1 až 3+1 v pražských Holešovicích nabízíme až 700 tis. Kč slevu z prodejní ceny. Nabídka platí při podpisu smlouvy do 31.8. 2022. 

V pražské části Holešovice nabízíme bytové jednotky k prodeji s dispozicí 1+1 až 3+1 a na vybrané z nich poskytujeme slevu až do výše 700 tis. Kč. Nabídka platí při podpisu rezervační smlouvy do 31.8. 2022. 

Bytové jednotky v ulici Veletržní mají velký potenciál pro úpravu dispozičního uspořádání díky své velikosti,  z aktuální dispozice 1+1 lze vybudovat velmi prostorné a komfortní 2+kk.  Jedná se o investiční byty jak pro účely trvalého bydlení, tak i pro účely pronájmu. 

Vybírejte z nabídky zde a kontaktujte našeho realitního specialistu prostřednictvím e-mailu: prodej@city-home.cz či volejte na mobilní číslo +420 606 093 093, který vás detailně seznámí s aktuální nabídkou a výší dostupné slevy. Dle vašich časových možností vám nabídne i termín nezávazné prohlídky. 

Těšíme se na váš zájem, obchodní tým City Home. 


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF