0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

30. 6. 2021 | DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - Ohlédnutí za akcí

Ve dnech 16. a 17.6. se v obchodních prostorech naší Vitality Rezidence uskutečnila akce Dny otevřených dveří.

Kromě nabídky prémiového bydlení v Rezidenci Kobrova a Holečkova House a komerčních prostor v Rezidenci Vitality měli hosté příležitost si prohlédnout výstavu obrazů výtvarného umělce Lucia Fuentese i jedinečné vázy s krystalovými glazurami českého keramického designéra Milana Pekaře. Výstava proběhla ve spolupráci s galerií designu deelive, ve které najdete více než 2000 produktů českého designu.

Za účasti výtvarného umělce Lucia Fuentese a zástupce galerie designu deelive proběhl i slavnostní křest dalšího vydání SATPO news. 

V případě jakýchkoli dotazů v rámci naší nabídky nemovitostí či služeb nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu: prodej@satpo.cz nebo volejte +420 702 205 205.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím