0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

15. 1. 2018 | DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - Bořivojova

Přijměte, prosím, naše pozvání a přijďte si vybrat ze široké nabídky atraktivních bytů v rezidenčním domě v ulici Bořivojova 92 v samém srdci Prahy 3, na rozhraní pražských čtvrtí Žižkov a Vinohrady. 

V rámci Dnů otevřených dveří Vás seznámíme Vás s nabídkou volných bytů, s objektem a jeho historií, výjimečností. Připraveno bude občerstvení a prohlídku Vám poskytnou naši obchodní poradci.Přijďte se podívat v pátek  26. ledna od 16.00 do 20.00 hod a v sobotu 27. ledna od 10.00 do 15.00 hod.

V nabídce jsou bytové jednotky s dispozicí 2+kk nebo 2+1 a dále dva ateliéry 1+kk s terasou nebo předzahrádkou, v nabídce jsou i komerční prostory. Využijte jedinečné nabídky koupě bytu pro vlastní bydlení nebo jako investici.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše společnost SATPO nabízí bydlení v rezidenčních nemovitostech, garážová stání nebo také pozemky k prodeji či k pronájmu v centru Prahy a jeho blízkém okolí.

Generování PDF