0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

15. 1. 2018 | Dny otevřených dveří - Bořivojova

Přijměte, prosím, naše pozvání a přijďte si vybrat ze široké nabídky atraktivních bytů v rezidenčním domě Bořivojova v samém srdci Prahy, na rozhraní pražských čtvrtí Žižkov a Vinohrady. 

  • pátek             dne 26. ledna od 16.00 do 20.00 hodin
  • sobota          dne 27. ledna od 10.00 do 15.00 hodin

Adresa: Dům Bořivojova, Bořivojova ulice, č. p. 92, Praha 3

V nabídce jsou bytové jednotky s dispozicí 2+kk nebo 2+1 a dále dva ateliéry 1+kk s terasou nebo předzahrádkou, v nabídce jsou i komerční prostory. Využijte jedinečné nabídky koupě bytu pro vlastní bydlení nebo jako investici. Více informací o rezidenčním domu Bořivojova a aktuální nabídku bytových a komerčních jednotek naleznete ZDE.

V rámci Dnů otevřených dveří Vás seznámíme Vás s nabídkou volných bytů, s objektem a jeho historií, výjimečností. Připraveno bude občerstvení a prohlídku Vám poskytnou naši obchodní poradci.

Pro rezervaci přesného času soukromé prohlídky nás kontaktujte emailem na prodej@city-home.cz nebo zavolejte na +420 606 093 093. Těšíme se na Vás, obchodní tým City Home.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím