0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

8. 4. 2020 | DÁREK PLNÝ DOBRÉHO VÍNA

Poděkování za důvěru při koupi nemovitosti - dárkový poukaz od dodavatele prémiových vín a delikates

Poděkování za důvěru při koupi nemovitosti - dárkový poukaz od dodavatele prémiových vín a delikates

V rámci klientské péče a jako poděkování za důvěru při koupi nemovitosti předává CITY HOME klientům k narozeninám dárkový poukaz od dodavatele prémiových vín a delikates DOBRÁ VÍNA. Kvalitní životní styl je nejen dobré bydlení, ale i dobré víno.

DOBRÁ VÍNA jsou přímým dovozcem prémiových francouzských a italských vín. V nabídce naleznete nejen červená, bílá a růžová vína, ale také champagne, šumivá vína a vína biodynamická. E-shop dobravina.cz nabízí také delikatesy: čokoládové lanýže Mathez, čokoládu Michel Cluizel, teriny a konfitovanou zeleninu od La Conserverie Saint Christophe. Nabídku vín a delikates doplňuje jedinečná plantážová káva.

Vybírat lze také vstupenky na degustace vín a dárkové certifikáty, které jsou vhodným dárkem. Samozřejmostí jsou konzultace při výběru vhodného vína.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím