0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

23. 3. 2023 | City Home nabízí NOVĚ byty i v Plzni

Bytový dům, kde nabízíme k prodeji 12 jednotek, se nachází v širším centru Plzně na rohu ulic Božkovská a Sladkovského.

Byty o velikosti od 17,6 m2 do 77,3 m2 mají k dispozici také sklepní kóji. Dále jsou k prodeji komerční jednotky od 42,1 mdo 101 m2, jde o obchodní prostory se samostatnými vstupy z ulice, kancelář a prostorný sklad v suterénu. Podívejte se zde na aktuální nabídku nemovitostí k prodeji v Plzni.

Objekt je ve velmi dobrém technickém stavu a prošel řadou úprav: realizace půdní nástavby, nová střecha a výměna oken. Plánuje se oprava uliční fasády po první římsu, sjednocení elektro prvků ve společných prostorách, výmalba společných prostor a revitalizace dvora, který je určený pro odpočinek rezidentů.

U City Home neplatíte provizi za zprostředkování a můžete čerpat další benefity jako sleva až 15 % na nábytek a kuchyně na míru u našeho partnera FajnNábytek v rámci nabídky klubu LIVING pro naše klienty.

vizualizace - návrh interiéru

vizualizace - návrh interiéru

vizualizace - návrh interiéru

Zpět na přehled novinek

Generování PDF