0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

30. 9. 2021 | Činžovní dům Plavecká s pozemkem k výstavbě

Nabízíme k prodeji 100% podíl v činžovním domě na adrese Plavecká 399/11, Praha 2 – Nové Město

Činžovní dům má šest nadzemních a jedno podzemní podlaží a skládá se z 10 bytových jednotek, kanceláře a skladů v přízemí a suterénu budovy. Součástí je i pozemek s možností parkování. Celková užitná plocha je 1 179 m² a celková plocha pozemku 1 253 m2, z toho zastavěná plocha 561 m2 a nezastavěná 692 m2. Na nezastavěné části pozemku je připravená studie přístavby s devíti bytovými jednotkami o celkové ploše 530 m2.

Základní informace o nemovitosti:
• výstavba budovy před rokem 1947, dobrý technický stav
• svislé konstrukce zděné, stropy trámové, střecha sedlová, krytina skládaná pálená
• budova napojena na všechny inženýrské sítě, elektro, přípojka na kanalizační síť s vodovodem, lokální vytápění v  jednotlivých bytech

Nemovitost se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti (supermarket Tesco, Botanická zahrada, gymnázium Botičská, Vyšehrad, zdravotní zařízení, restaurace, kavárny, sportoviště), s docházkovou vzdáleností na zastávku metra Karlovo náměstí 10 min a na tramvajovou zastávku Výtoň 3 min.

Pro cenovou nabídku a více informací nás kontaktujte emailem akvizice@city-home.cz nebo telefonicky na čísle 606 093 093.

Zpět na přehled novinek

Generování PDF