0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

2. 1. 2023 | Byty na Vinohradech právě v prodeji

V domě na rohu ulic Slezská a Kolínská nabízíme k prodeji 15 bytových jednotek od 29,5 m2 do 303,7 m2 s dispozicí 1+kk až 4+kk, některé s nájemní smlouvou.

Dům byl postaven v roce 1914 architektem Václavem Fléglem a nachází se ve velmi žádané části pražských Vinohrad. Okolí domu v Kolínské ulici je příjemným místem díky vysazeným stromům. Zároveň jde o klidnou oblast, i přesto, že se nachází jen několik kroků od rušnějších ulic Vinohradská a Korunní, kde najdete množství restaurací, barů, obchůdku a veškerou občanskou vybavenost.

Velkou výhodou bydlení v tomto místě je řada udržovaných parků v bezprostřední blízkosti domu, blízkost MHD a stanice metra Jiřího z Poděbrad a navíc snadná dostupnost do centra města. Všechny jednotky jsou vhodné pro vlastní bydlení a zároveň jsou investicí vhodnou například na krátkodobý pronájem. Investice do bydlení v domě představuje trvalou hodnotu ve výjimečné lokalitě v těsné blízkosti zeleně a zároveň v centru velkoměsta. Podívejte se na aktuální nabídkudomluvte si prohlídky bytů na tel. čísle 606 093 093.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše společnost SATPO nabízí bydlení v rezidenčních nemovitostech, garážová stání nebo také pozemky k prodeji či k pronájmu v centru Prahy a jeho blízkém okolí.

Generování PDF