0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

1. 6. 2020 | Byt 3+kk s balkónem v ulici Zenklova k pronájmu

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt o dispozici 3+kk s balkónem, nacházející se ve 3. nadzemním podlaží historické budovy v blízkosti Palmovky

V bytě je nová vybavená kuchyň s myčkou, varnou deskou, troubou a lednicí. Z obývacího pokoje je vstup na balkón, jedna ložnice a obývací pokoj má okna do ulice. Druhá samostatná ložnice má okna do dvora.

V domě není výtah, je zde možnost připojení UPC a O2. Vytápění je lokálními plynovými topidly, je zde plynový kotel na ohřev vody. Byt má dobré spojení do centra metrem, které je asi 2 minuty chůze od domu. V dochozí vzdálenosti je i autobusové nádraží, tramvaje a veškerá občanská vybavenost – školy, školky, restaurace, kavárny.

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktuje na telefonním čísle 606 093 093 nebo emailem na prodej@city-home.cz.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím