0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

21. 11. 2017 | BRZY V PRODEJI - Bořivojova

Buďte mezi prvními, kdo si může vybrat ten nejlepší byt v centru Prahy za skvělou cenu! Zahájení prodeje: leden 2018. 

Historie domu na pražském Žižkově sahá až do poloviny 19. století, kdy v oficiální architektuře převažuje sice opakování historických schémat, avšak s novými obsahy. Byty byly zdobné, přívětivé s dojmem přepychu, uvnitř však jsou dispozičně funkční a praktické. Rezidenční dům Bořivojova splňuje veškeré prvky této doby, představuje dokonalou prezentaci historického významu.

Rezidenční dům Bořivojova se skládá ze sedmi podlaží a nabízí celkem 20 bytových jednotek s dispozicí 2+kk nebo 2+1, dva komerční prostory v přízemí a čtyři ateliéry (dva s předzahrádkou v přízemí a dva s terasou v nejvyšším patře). Bytové jednotky představují ideální investiční příležitost k pronájmu, jsou kompletně zařízené nábytkem, který je možné odkoupit. Vrchní patra nabízí lákavý výhled na historické centrum Prahy.

Zpět na přehled novinek

Generování PDF