0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

nemovitost projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

kontakt

společnost SATPO:

Holečkova 3331/35
150 00 Praha 5

otevírací doba:
po - čt: 9.00 - 18.00
pá: 9.00 - 15.30
ODDĚLENÍ AKVIZIC
+420 604 269 256
SATPO management, s.r.o.

IČ: 276 507 23 | DIČ: CZ27650723

kde nás najdete

prodejní centrum

PRODEJNÍ CENTRUM pro bytové a nebytové prostory, komerční a investiční nemovitosti

Nabízíme prodej prémiových nemovitostí 1+kk až 6+kk v rezidenčních projektech v centru Prahy a poskytujeme zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, komerčních a investičních nemovitostí, komplexní realitní,  právní, finanční a doplňkové služby.

Zakládáme si na osobním přístupu a flexibilitě, vycházíme vstříc požadavkům a nárokům svých klientů, řídíme se etickým kodexem, obchodními podmínkami a zaručujeme svým klientům jistotu a osobní péči po celou dobu vzájemné spolupráce. Spokojenost klienta považujeme za výsledek kvalitní spolupráce.

fotogalerie

Makléři

Mgr. David Volf

manažer prodeje
CZ | EN | RU

Ing. Karina Tochtarová

manažer prodeje
CZ | EN | RU

Darja Pastvová

prodejní poradce
CZ | EN | RU

Tereza Hejlová, BS

prodejní poradce
CZ | EN

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Vážení klienti a partneři,

 

vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 chceme i my přispět ke snížení rizika nákazy. Dovolujeme si Vás informovat, že provoz našeho showroomu je od 18.3.2020 v omezeném provozu, otevřeno máme pouze v době 813 hod. Po této době jsme Vám plně k dispozici na tel. č. 730 137 621 nebo 733 121 998.

 

Mnoho z našich zaměstnanců a spolupracovníků pokračují v práci z home office, kvalitu našich služeb pro Vás toto opatření nijak neovlivní a naši kolegové jsou Vám plně k dispozici prostřednictvím emailu a mobilního telefonu.  

 

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a všem přejeme především pevné zdraví!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím