0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Nad Kajetánkou 1426/12

V udržovaném šestipodlažním cihlovém domě v klidné ulici Nad Kajetánkou nabízíme k prodeji 11 bytových jednotek od 31,5 m2 do 50,6 m2 s dispozicí 1+kk až 2+kk, některé s nájemní smlouvou, a dále 5 jiných nebytových prostor v 1. PP. Součástí domu je společná oplocená zahrada se vzrostlými stromy a zelení pouze pro rezidenty.

Dům byl postaven v roce 1938, má plastová okna a v roce 2023 je plánovaná výměna výtahu na náklady stávajících majitelů. Vyhodou lokality je zeleň v bezprostřední blízkosti domu, nadstandardní dopravní dostupnost a veškerá občanská vybavenost v místě.

Objekt se nachází v jedné z nežádanějších částí Prahy a investice do bydlení zde představuje trvalou hodnotu ve výjimečné lokalitě. Všechny jednotky jsou vhodné pro vlastní bydlení a zároveň jsou ideální investicí ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu.

Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF