0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Pod Žvahovem 50 - Byt A1.1

1.NP

dispozice plocha B/L/T transakce Cena bez DPH cena s DPH do katalogu
3+KK
131.1 m2
prodej
zobrazit cenu
zobrazit cenu
A1.1
kk - kuchyňský kout | B - balkón | L - lodžie | T - terasa
obytná plocha 77.1 m2
01 Hala 3.1 m2
02 Šatna 3.2 m2
03 Koupelna 5.1 m2
04 WC 1.3 m2
05 Obývací pokoj + kk 32.6 m2
06 Ložnice 13.8 m2
07 Pokoj 13 m2
Příčky, sloupy a šachty 5 m2
ostatní místnosti 54 m2
08 Zahrada 54 m2
celková plocha 131.1 m2
plánek patra
Byt A1.1

fotogalerie

POD ŽVAHOVEM

Nabízíme Vám ke koupi nebytovou jednotku ve stavu shall and core (před kompletním dokončením) a to s pravomocným stavebním povolením na bytovou jednotku. Jedná se o jedinečnou příležitost uzpůsobit si Své vlastní bydlení svým představám a to od vnitřní dispozice až po finální povrchy a design. K dispozici jsou jednotky 1+kk a 3+kk od 26 – 85 m2. Vybrané jednotky disponují předzahrádkami, sklepními prostorami nebo parkovacími místy.

Stavební povolení pro bydlení s byty a jednotkami dlouhodobého ubytování se týká změny v nenosných příčkách, výměny dveřních i okenních výplní, veškerých rozvodů, úpravy povrchů. Stavba je navržena tak, aby splnila požadavky na mechanickou odolnost a stabilitu, požární bezpečnost, hygienu a ochranu zdraví, ochranu proti hluku a bezpečnost při užívání i úsporu a tepelnou ochranu, jak vyplývá z projektové dokumentace ověřené autorizovanými osobami. Stavební povolení je platné 2 roky (říjen 2023) od nabytí právní moci.

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF