objekt

 

Komorní obytný dům „Ďáblická“ se skládá ze dvou budov, v uliční frontě jde o řadovou výstavbu. Mezi domy je dvorek se zelení.

Obytný třípodlažní dům s celkovým počtem 10 bytových jednotek se nachází přímo v ulici Ďáblická. Funkční a praktické uspořádání bytů s dispozicí 1+kk až 2+1 představuje ekonomicky výhodné bydlení s příslibem klidného sousedství. Ve čtvrtém nadzemním podlaží se nachází nebytová jednotka a vstup na půdu. Půdní prostor nabízí investiční příležitost k výstavbě další nové bytové jednotky.

Ve dvoře stojí malý dvoupodlažní obytný dům se dvěma bytovými jednotkami. Na každém patře je samostatný byt s dispozicí 2+kk, tj. pokoj + pokoj s kuchyňským koutem, koupelnou a příslušenstvím WC.

Okna do dvora mají pěkný výhled od zeleně, blízké okolí je uspořádané. Oba domy jsou podsklepené, ke každému bytu tak náleží sklepní prostor a také společná zahrada ve dvorní traktu náležící k celému obytnému komplexu. K jedné bytové jednotce náleží parkování v garáži v prvním nadzemním podlaží, další parkovací stání je možné podél ulice v obou směrech.