0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

VÝJIMEČNÁ PŘÍLEŽITOST

- luxusní apartmán s terasou o výměře 288 m2 v Pařížské ulici
- úžasné výhledy na Vltavu a historické centrum Prahy
- vzdušné a velkoryse prostorné uspořádání bytu
- inteligentní ovládání, nejvyšší standard vybavení
- vstupní kamera, bio krb
- ensuite koupelny a šatny, komora, prádelna
- party zázemí na terase

TOP LOKALITA

Apartmán se nachází přímo v Pařížské ulici, kterou najdeme v žebříčku mezi prvními desítkami nejdražších nákupních ulic světa. Je to promenáda v historickém srdci Prahy lemována stromořadím s mnoha luxusními módními butiky a restauracemi.

Díky své poloze nabízí úžasné výhledy na historické centrum Prahy včetně Pražského hradu a Pařížskou ulici, která navazuje na Staroměstské náměstí a je pár kroků od Vltavy.

Všechny historické skvosty, stejně jako široký výběr restaurací, barů, obchůdků, divadel a malých parků jsou v pěší dostupnosti, nechybí státní či soukromé školky nebo školy.

PRÉMIOVÝ STANDARD

Parketové podlahy s vytápěním, vysoké stropy, inteligentní ovládání bytu, vestavěný nábytek v pokojích, ensuite koupelny, ensuite šatny, tři wc, dvě koupelny, prádelna a komora, stejně jako plynový krb, venkovní nerezová kuchyně, venkovní sprcha na terase včetně party servisního zázemí či dvoje bezpečnostní dveře představují opravdový luxus až do nejmenšího detailu.

K apartmánu patří 3 parkovací stání 2 minuty chůze od domu se soukromými elektrickými vraty a napojením na obsluhu centrální ochrany.

DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ

dispozice: 4+kk
obytná plocha: 246 m2
užitná plocha: 251 m2
terasa: 37 m2
garáž: 1
garážové stání: 3
podlaží: 6. - 7.
podlažnost: 2

Přednostní nabídka určená pouze vybraným klientům společnosti SATPO. V případě Vašeho zájmu kontaktujte přímo svého prodejního poradce nebo kontaktní formulář pod fotogalerií.


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím