0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Hypoteční úvěr

Jak nejlépe financovat nemovitost vašich snů? Prostřednictvím našeho profesionálního partnera vám představíme nabídky všech hypotečních domů, provedeme podrobné propočty a společně s vámi vybereme nejvhodnější variantu hypotéky. Nabídneme vám všechny hypotéky „pod jednou střechou“, známe aktuální akční slevy bank a projednáme individuální slevy, poradíme s výběrem hypotéky podle vašeho přání a vašich možností, zajistíme všechny podklady k nemovitosti včetně odhadu, budeme k dispozici po celou dobu splácení hypotéky. Pomůžeme vám shromáždit veškeré potřebné dokumenty a zajistíme formou zprostředkování veškerou komunikaci s bankou, katastrem a prodejcem nemovitosti a to vše pod jednou střechou. Naše společnost pomohla již mnoho klientům s vyřízením hypotečního úvěru.

Pojištění

Každý dům či byt je neustále vystaven riziku poškození. Trh s byty se stále rozvíjí a hodnota vybavení stoupá. Pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti od naše dlouholetého profesionálního partnera vám při řešení těchto problémů pomůže. Chrańte si své soukromí a využijte služeb City Home z pohodlí domova. Poskytneme klientům City Home nadstandardní slevu, pojištění s jedním z nejširších krytí v republice, garantujeme asistenční služby včetně rychlého a korektního řízení pojistné události. Úhradu škody až na výjimky v cenách nových bez ohledu na dobu stáří a opotřebení.

Stěhování

Kvalitní stěhovací služby a autodopravu nabízíme od dlouholetého prověřeného partnera. Díky bohatým zkušenostem a modernímu vozovému parku spolehlivě vyřeší každý problém se stěhováním v Praze i celé Evropě. O bezpečný přesun majetku se stará již od roku 1991 a má tisíce spokojených klientů. Stěhování v Praze zajišťuje náš partner nejen pro firmy a soukromé byty, ale také pro muzea, galerie a kulturní instituce. Rychle a spolehlivě přestěhuje vše od sponky do vlasů značky Luis Vuitton až atypický moderní nábytek či trezory a vzácné sochy. Samozřejmostí je pojištění, které je vaší zárukou až do výše 10 milionů Kč. Kontaktujte nás a nechte si zpracovat nabídku na stěhování a autodopravu zdarma. Zítra můžeme stěhovat i u vás!

finanční a jiné

S námi se dozvíte, jak nejlépe financovat nemovitost vašich snů, jak důležité je vybrat správného partnera pro stěhování a v neposlední řadě nezapomenout na pojištění nemovitosti a domácnosti, aby vaše investice byla v bezpečí. 

Prostřednictvím nnašich profesionálních partnerů vám představíme nabídky všech hypotečních domů, provedeme podrobné propočty a společně s vámi vybereme nejvhodnější variantu hypotéky. Pomůžeme vám shromáždit veškeré potřebné dokumenty a zajistíme formou zprostředkování veškerou komunikaci s bankou, katastrem a prodejcem nemovitosti a to vše pod jednou střechou. Naše společnost pomohla již mnoho klientům s vyřízením hypotečního úvěru. Jsme pro vás jistotou kvalitního servisu a správného výběru hypotéky.

Společnost City Home je taktním a diskrétním partnerem. Zachováváme naprostou důvěrnost údajů a snažíme se pomoci najít jen to nejlepší z nabízených služeb, které uspokojí vaše potřeby a to v nejkratším možném čase a s nejmenším možným vynaloženým úsilím a nejnižšími náklady.

Neváhejte náš prodejní tým kontaktovat, velice rádi Vám zprostředkujeme ty nejlepší služby. 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím