" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

finanční a další služby

S námi se dozvíte, jak nejlépe financovat nemovitost vašich snů, jak důležité je vybrat správného partnera pro stěhování a v neposlední řadě nezapomenout na pojištění nemovitosti a domácnosti, aby vaše investice byla v bezpečí. 

Prostřednictvím našich profesionálních partnerů vám představíme nabídky všech hypotečních domů, provedeme podrobné propočty a společně s vámi vybereme nejvhodnější variantu hypotéky. Pomůžeme vám shromáždit veškeré potřebné dokumenty a zajistíme formou zprostředkování veškerou komunikaci s bankou, katastrem a prodejcem nemovitosti a to vše pod jednou střechou. Naše společnost pomohla již mnoho klientům s vyřízením hypotečního úvěru. Jsme pro vás jistotou kvalitního servisu a správného výběru hypotéky.

Společnost City Home je taktním a diskrétním partnerem. Zachováváme naprostou důvěrnost údajů a snažíme se pomoci najít jen to nejlepší z nabízených služeb, které uspokojí vaše potřeby a to v nejkratším možném čase a s nejmenším možným vynaloženým úsilím a nejnižšími náklady.

Hypoteční úvěr

Jak nejlépe financovat nemovitost vašich snů? Prostřednictvím našeho profesionálního partnera vám představíme nabídky všech hypotečních domů, provedeme podrobné propočty a společně s vámi vybereme nejvhodnější variantu hypotéky. Nabídneme vám všechny hypotéky „pod jednou střechou“, známe aktuální akční slevy bank a projednáme individuální slevy, poradíme s výběrem hypotéky podle vašeho přání a vašich možností, zajistíme všechny podklady k nemovitosti včetně odhadu, budeme k dispozici po celou dobu splácení hypotéky. Pomůžeme vám shromáždit veškeré potřebné dokumenty a zajistíme formou zprostředkování veškerou komunikaci s bankou, katastrem a prodejcem nemovitosti a to vše pod jednou střechou. Naše společnost pomohla již mnoho klientům s vyřízením hypotečního úvěru.

Pojištění

Každý dům či byt je neustále vystaven riziku poškození. Trh s byty se stále rozvíjí a hodnota vybavení stoupá. Pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti od naše dlouholetého profesionálního partnera vám při řešení těchto problémů pomůže. Chrańte si své soukromí a využijte služeb City Home z pohodlí domova. Poskytneme klientům City Home nadstandardní slevu, pojištění s jedním z nejširších krytí v republice, garantujeme asistenční služby včetně rychlého a korektního řízení pojistné události. Úhradu škody až na výjimky v cenách nových bez ohledu na dobu stáří a opotřebení.

Stěhování

Kvalitní stěhovací služby a autodopravu nabízíme od dlouholetého prověřeného partnera. Díky bohatým zkušenostem a modernímu vozovému parku spolehlivě vyřeší každý problém se stěhováním v Praze i celé Evropě. O bezpečný přesun majetku se stará již od roku 1991 a má tisíce spokojených klientů. Stěhování v Praze zajišťuje náš partner nejen pro firmy a soukromé byty, ale také pro muzea, galerie a kulturní instituce. Rychle a spolehlivě přestěhuje vše od sponky do vlasů značky Luis Vuitton až atypický moderní nábytek či trezory a vzácné sochy. Samozřejmostí je pojištění, které je vaší zárukou až do výše 10 milionů Kč. Kontaktujte nás a nechte si zpracovat nabídku na stěhování a autodopravu zdarma. Zítra můžeme stěhovat i u vás!

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF