0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

26. 5. 2020 | První celorepublikový triatlon v letošním roce

Společnost City Home podpořila první celorepublikový triatlon v letošním roce, který se konal 23.5.2020 v Sprint Triatlon Labe Aréně v Račicích.

Společnost City Home podpořila první celorepublikový triatlon v letošním roce, který se konal 23.5.2020 v Sprint Triatlon Labe Aréně v Račicích.  Každému z účastníků jsme věnovali drobnou pozoronost v rámci startovního balíčku a vítězům v jenotlivých kategoriích dárek ve formě osvěžujících drinků.

"V souvislosti s pandemii Covid-19  jsou poslední měsíce nejen pro jednotlivce, ale i pro firmy těžké, o to více pro organizace, které se snaží budovat v naší společnosti vztah ke sportu, umění, společenské zodpovědnosti. Jsme rádi, že jsme podpořili tento závod a pevně doufám, že přízeň podpory si udrží i ostatní společnosti v rámci organizace akcí pro širokou veřejnost."

Seriál triatlonových závodů LABE ARENA je organizován zkušeným týmem, který každoročně již mnoho let organizuje triatlonové závody Hamrman. Závody jsou koncipované jako test formy, vybavení a setkání se s přáteli. Více na  https://www.hamrman.cz/

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím