0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

26. 5. 2020 | První celorepublikový triatlon v letošním roce

Společnost City Home podpořila první celorepublikový triatlon v letošním roce, který se konal 23.5.2020 v Sprint Triatlon Labe Aréně v Račicích.

Společnost City Home podpořila první celorepublikový triatlon v letošním roce, který se konal 23.5.2020 v Sprint Triatlon Labe Aréně v Račicích.  Každému z účastníků jsme věnovali drobnou pozoronost v rámci startovního balíčku a vítězům v jenotlivých kategoriích dárek ve formě osvěžujících drinků.

"V souvislosti s pandemii Covid-19  jsou poslední měsíce nejen pro jednotlivce, ale i pro firmy těžké, o to více pro organizace, které se snaží budovat v naší společnosti vztah ke sportu, umění, společenské zodpovědnosti. Jsme rádi, že jsme podpořili tento závod a pevně doufám, že přízeň podpory si udrží i ostatní společnosti v rámci organizace akcí pro širokou veřejnost.", sděluje manažerka médií a tisku, Ing. Tereza Tomšů. 

Seriál triatlonových závodů LABE ARENA je organizován zkušeným týmem, který každoročně již mnoho let organizuje triatlonové závody Hamrman. Závody jsou koncipované jako test formy, vybavení a setkání se s přáteli. Více na  https://www.hamrman.cz/

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím