0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Nemovitost projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

16. 4. 2020 | Prodej nemovitostí a klientské služby v rámci opatření Covid-19

Jménem společnosti City Home nám dovolte vás informovat, jak nyní fungují naše služby poskytované klientům a jak vnímáme aktuální situaci v naší zemi

Naše společnost v souvislosti s virem Covid-19 přijala řadu preventivních opatření, aby nedošlo k narušení poskytovaných služeb našim klientům a obchodním partnerům.

Rádi bychom vás ujistili, že náš profesionální tým poskytuje i nadále kvalitní realitní služby spojené s prodejem našich nemovitostí včetně poradenství a zprostředkování prodeje nebo pronájmu. Díky modernímu technickému vybavení funguje naše společnost i obchodní centrum v plném rozsahu, využíváme vzdálená pracovní zařízení, flexibilní hodiny a rotační práce. Všichni zaměstnanci jsou dosažitelní jako obvykle, telefonicky a e-mailem, schůzky se převážně  konají prostřednictvím konferenčního hovoru nebo videokonference.

Prodejní centrum společnosti City Home je nyní otevřeno každý všední den od 9 do 13 hod, splňuje nejvyšší hygienická opatření, recepce i prodejní poradci jsou vybaveni ochrannými prostředky a při osobním setkání respektují odstup dva metry od klienta. V rámci prohlídky či osobního setkání doporučujeme přijít v maximálním počtu dvou osob a bez dětí. Po prohlídce či osobním setkání nabízíme dezinfekční prostředky pro ruce. Kompletní prezentaci a cenovou nabídku předmětné nemovitosti předáváme klientovi v dárkové tašce.  

V případě zájmu o jakoukoli nemovitost z naší nabídky bude vždy klientovi zaslána prodejním poradcem detailní prezentace, cenová nabídka a veškeré dotazy mohou být zodpovězeny telefonicky či prostřednictvím mailu. V případě zájmu o prohlídku či setkání nabízíme:

  • u bytů k okamžitému nastěhování – osobní prohlídka či videokonferenční hovor dle preferencí klienta (Teams, Skype, Zoom)
  • u pronajatých bytů určených k prodeji – osobní setkání či videokonferenční hovor s detailní prezentací nabídky dle preferencí klienta (Teams, Skype, Zoom), v případě zájmu o koupi zajistíme osobní prohlídku či videokonferenční hovor dle preferencí klienta
  • u komerčních nemovitostí určených k pronájmu - osobní prohlídka či vediekonferenční hovor dle preferencí klienta (Teams, Skype, Zoom)

V případě, že je nutné zajistit podpis smlouvy či jakéhokoli dokumentu, nabízíme vyslání kurýra, který vše potřebné vyzvedne a zařídí. Je v našem zájmu poskytnout maximální komfort každému z klientů a omezit mezilidský kontakt na minimum.

Mohu klienty ujistit, že je v našem zájmu udržet vysoký standard klientské péče a kvalitu poskytovaných služeb spojené s prodejem a pronájmem nemovitostí. Díky profesionálnímu prodejnímu týmu a za použití moderních technologií jsme schopni dle přání klienta omezit mezilidský kontakt na minimum.“, potvrzuje Irena Houžvičková, ředitelka obchodu.  

Naše společnost pečlivě sleduje vývoj a postavení vlády, jako člen Asociace developerů se aktivně účastníme diskuze při přípravě návrhů týkající se nových pravidel na trhu nemovitostí, komunikujeme se svými zákazníky, obchodními partnery.

Věříme, že se Vám daří zvládat současnou mimořádnou situaci, který má dopad na mnoho z nás. Aktuální situace v souvislosti se světovou pandemií bude mít zásadní vliv na fungování celé společnosti nejen v naší republice, přirozeně urychlí nezbytné změny v celé ekonomice.

V případě jakýchkoli dotazů v rámci naší nabídky či z oblasti realitních služeb, jsme tu pro vás a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Děkujeme za vaši důvěru a porozumění. S pozdravem a přáním zejména zdraví, váš prodejní tým City Home

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím