0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

22. 11. 2020 | NOVĚ V NABÍDCE - BYT 2+1 V ULICI HANUSOVA

Nabízíme k pronájmu podkrovní byt o dispozici 2+1 o výměře 47 m2 s praktickou dispozicí ve 3. patře cihlového domu bez výtahu v ulici Hanusova.

Byt disponuje vstupní chodbou ze které je vstup do dvou samostatných neprůchozích pokojů, dále do oddělené kuchyně, a do koupelny s vanou a toaletou. Kuchyň je vybavena plynovým sporákem, troubou, a lednicí. Vytápění bytu je plynové lokální. K bytu náleží komora na patře.

Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost, v blízkosti domu stanice metra Budějovická a obchodní centrum DBK, kde naleznete bezpočet restaurací, bister, kaváren a supermarketů. Parkování na ulici.

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktuje na telefonním čísle 606 093 093 nebo emailem na prodej@city-home.cz.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím