0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

13. 3. 2019 | Investiční bydlení v zajímavé části Prahy

Využijte investiční příležitosti koupě bytové jednotky s trvalou hodnotou. V našich bytových domech Dvorecké náměstí, Ruská a nově také v objektu Nad Malým mýtem nabízíme byty s nájemníkem.

Na výběr jsou funkční a praktické bytové jednotky o velikostech 1+kk až 3+1, součástí naší nabídky je komplexní odborné poradenství, právní a finanční služby. V případě zájmu o nezávaznou prohlídku či více informací kontaktujte naše prodejní oddělení na telefonním čísle 606 093 093 nebo emailem prodej@city-home.cz.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home patří do skupiny SATPO, která také nabízí prémiové bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy, komerční prostory na prodej či pronájem. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím