novinky | ATRAKTIVNÍ BYTY BRZY NA PRODEJ | 21.11.2017

 

Rezidenční dům Bořivojova se skládá ze sedmi podlaží a nabízí celkem 20 bytových jednotek s dispozicí 2+kk nebo 2+1, dva komerční prostory v přízemí a čtyři ateliéry (dva s předzahrádkou v přízemí a dva s terasou v nejvyšším patře). Bytové jednotky představují ideální investiční příležitost k pronájmu, jsou kompletně zařízené nábytkem, který je možné odkoupit. Vrchní patra nabízí lákavý výhled na historické centrum Prahy.

Historie domu na pražském Žižkově sahá až do poloviny 19. století, kdy v oficiální architektuře převažuje sice opakování historických schémat, avšak s novými obsahy, byly zdobné, přívětivé s dojmem přepychu, uvnitř však jsou dispozičně funkční a praktické. Rezidenční dům Bořivojova splňuje veškeré prvky této doby, představuje dokonalou prezentaci historického významu.

Zahájení prodeje: leden 2018

Pro nezávazný zájem se, prosím, registtujte se ZDE nebo napište na prodej@city-home.cz a získejte tak možnost informací o cenové nabídce před zahájením prodeje. Buďte mezi prvními, kdo si může vybrat ten nejlepší byt v centru Prahy za skvělou cenu!